Obavijest brucošima – UVODNI SASTANAK – 8.10.2020.

Uvodni sastanak – 1. godina preddiplomskog studija švedskog jezika i kulture

Drage brucošice i brucoši,

naš prvi sastanak održat ćemo 8. listopada 2020. godine (četvrtak) u 10:00 sati u D 3 (dvorani broj 3, u prizemlju). Bit će to prilika da upoznate nastavnike koji izvode kolegije prve i/ili viših godina studija te da dobijete niz drugih informacija o studiju švedskog jezika i kulture, Katedri za skandinavistiku, Filozofskom fakultetu… i od nastavnika i od studenata na našoj Katedri.

S obzirom na uvjete u kojima nam kreće akademska godina, molimo vas da se ne zaboravite prilikom dolaska i na samom fakultetu pridržavati preporuka koje su vam već poznate, u prvom redu da poštujete pravilo držanja distance (dvorana je dovoljno velika da se smjestite  udaljeni jedni od drugih) te da obavezno nosite maske.

Vi ses snart!, i tome se veselimo,

nastavnici Katedre za skandinavistiku